hoca kötüleyenler bunu konuştu mu?

kadıköy
kadıköy
A+ A-

hoca gömmekten, oyuncu eleştirmekten övülmeyen dahi görülmeyen o gol. garanti paslar, açık aranan bloklar, sete göre hücum yapan takım. tüm sezon bunun gibi onca kaçan gol atılan gol var ama ismail hoca hoca değil. hatta fenerbahçe’nin geride olmasının suçlusu ismail hoca. hoca kötüleyenler bunu konuşmadı neden diye sordun mu?

oysa her sezon bir şekilde kırdıkları takım bu sezon kırılmadı bir türlü. tffye rağmen, hakemlere rağmen, futbol dışı güçlere rağmen kırılmadı. pes etmedi. üstelik her kulvarda sonuna kadar kovaladı. kovaladıkça yoruldu, yoruldukça vurdular. en izlenmeyen youtube kanallarına bile trollerini görevlendiren yapıyı görmeyince fb taraftarı da oyunun bir parçası oluyor. tüm tv kanalları hoca konuşuyor, yetmiyor youtube kanalları hoca konuşuyor. yetmiyor troller kazanılan maçtan sonra kanallara dolmuş aynı cümlelerle hocanı gömüyor.

ama şu gol bir kez dahi konuşulmuyor. uyanın artık fenerbahçeliler. her sezon her hocası mı kötü olur bir takımın? daum, zico, parreira( brezilyalı), aykut, jesus, advocaat hepsi ama hepsi mi kötüydü? kötü olan senin zayıf karnını bilip oraya vurmaları. kötü olan türkçe yazamayan fenomen bahis çocuklarına inanman yoksa elbette rakibin sana aferin diyecek değil. kurşunlanmış, saldırıya uğramış bir takımı-kulübü tuttuğunu unutuyorsun her seferinde çünkü.

ahanda kötü hocanın oyuncularının attığı muazzam gol.

Paylaş:
Etiketler: , , , ,

Yazar Hakkında

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilir

facebook

instagram

twitter

en yeniler

hayır

#YasayiGeriÇek #yasayıgeriçekkatliyamahayır #KatliamYasasınaHayır #UyutmakCinayettir #UyutmaYaşat…

köpek

köpekleri öldürünce çocukları kurtarmış olacağız…

antalyaspor

antalyaspor fb’nin sembol isimlerinden birini…

en popüler

kıyı köşe

Hiçbir sonuç bulunamadı.

ismin halleri

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Menü